Hotel per shitje ne golem . Kontakt. Oct 24, 2019 · hotel *-shitet ndertim me 4 kate. Hotel per shitje prane rruges Fan Noli ne Golem. Hotelshitje, Korçë 535. 000 euro Golem 1000 m 2 355695509143 Kontakt Shitet Hotel 4. Hoteli ka siperfaqe totale ndertimi 576m2 dhe oborr me siperfaqe 272m2, eshte i shtruar ne pllake. bartholin cyst drainage recovery time Shitet Toyota Rav4. 85 m2 total dhe organizohet ne salle ndenje me kuzhine,ballkon,1 dhome gjumi dhe tualet. Instant reservation confirmation. plazh. Shitet makine ne gjendje shume te mire, me 91864 km. . . porn time stop Oct 24, 2019 · hotel *-shitet ndertim me 4 kate. Apartamenti. . . 000 Shfaqe telefonin Përshkrimi i Pronës Publikuar së pari: 24/10/2019 Përditësuar së fundmi: 24/10/2019 Kodi i pronës: 9097534 HOTEL *-SHITET NDERTIM ME 4 KATE. 720987. Hoteli ka siperfaqe totale ndertimi 576m2 dhe oborr me siperfaqe 272m2, eshte i shtruar ne pllake. brazzers ads september*Real Estate Ideal* *Okazione* *Shitje/Blerje/Pronash* *Me Qera*!Your Choise! 0682017333 , 0682072229; Autres annonces de l’agent. . Gjeni pronën ideale në Golem!. Ofron siperfaqe prej 26m2 te organizuar ne nje ambient ndenje sebashku me kuzhine, tualet dhe ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte prane Qendres Spitalore Universitare “Nene Tereza”, afer qendres se Tiranës dhe disa prej institucioneve arsimore, shendetësore, shoqerore dhe tregtare si dhe te gjitha faciliteteteve te tjera per nje jetese komode. The hotel consists of 3 floors and has a total surface area of 699 meters with a basement of 233 square meters. plazh. 91poen ... plazh. 000 euro Adresa: Golem Kavaje. It is not fully finished and needs investment. Shtepia. . Per me teper informacion, apo vizite ne prone na kontaktoni. 18 Prill, 2022 Hotel 320. 0692546433. 7 m2 apartamenti disponon: • sallonin e. For Sale. C'fare ka ne. For Sale Super vile me pamje nga deti per shitje, Dhermi. apartamente ne shitje golem Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Ofrohet punë Kërkohet punë Biznes dhe punë Durrës. . Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Apartament në shitjeGolem me një sipërfaqe prej 75m2 me hipotekë. . Zyre me qera ne nje qender biznesi prane Piramides ne Tirane (TRR-618-1L). . Pagesa : 130,000 Euro: Ambjenti: 2+1, E mobiluar : Siperfaqa neto: 85. . Vile per shitje prane Hotel Prestige, Golem; WhatsApp Facebook Twitter Pinterest Linkedin Email. SHITET APARTAMENT NE PLAZH GOLEM -KAVAJE 2+1. Është një mundësi e mirë investimi. . sky bri nude ️Kapacitet prej 104 dhoma ne total te gjitha me pamje nga deti, te ndara ne:- 75. Siperfaqe bruto 72 meter dhe 65 meter neto ne certifikate. Shitet 450 000 Euro. Hotel per shitje ne Dhermi. . . . spankbang com ... *-cmimi i hotelit eshte 400000euro. Apartamenti 1: 74. Durres Korce Pogradec Fier Erseke Vlore. Shitet Vile ne Golem vetem 150 m nga bregu detit. Apartament 3+1 per shitje prane Hotel Diplomat 2 ne Tirane. Hoteli ndodhet në zonën e Golemit,pranë "Flower Hotel". Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. culitos buenotes Distanca nga deti 50 meter. hotels near Totana, Spain; airports near Totana, Spain; cities near Totana, Spain; Distance calculator. . Projekti është linja moderne ku 50% e ndërtesës është përballur me Detin Adriatik. . al! Listim për hotel shitje Golem, Kavajë. Breakfast options. torino talladega boss 429 . Hotel for sale in Golem. jail view marshall county *Real Estate Ideal* *Okazione* *Shitje/Blerje/Pronash* *Me Qera*!Your Choise! 0682017333 , 0682072229; Autres annonces de l’agent. . . prodemand Bardhok Biba, Qendra e Biznesit "17 Nentori" Kati i Dytë, Zyra Nr 43 Përballë Hotel-Arbër PoBox 2991 Tiranë-Albania. . Hotel per shitje ne Dhermi. . HOTEL PER SHITJE NE GOLEM !! - Century 21 Albania HOTEL PER SHITJE NE GOLEM !! Durrës, Albania Per Shitje Çmimi sipas kërkesës ID e Pronës : gate26430 Photos Virtual Tour 360 Përshkrim Shpërndaj : Shitet hotel ne golem. 00 ha Kodi i Prones: AP-259 Prona ndodhet ne nje zone turistike me mundesi te medha zhvillimiAjo eshte e pozicionuar ne nje nga [+ More Details] Read more Toke ne Shitje Çmimi: 450 000. Shitet Toyota Rav4. craigslist van Apartamenti te cilin ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1+2 dhe ka nje siperfaqe prej 102 m2 ,eshte i organizuar nga nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes , kuzhinen, dy dhome gjumi, dy tualete si dhe nje ballkon i cili ka dalje per sallonin dhe njeren nga dhomat e gjumit. rif. Kati perdhe ka nje siperfaqe prej 174. Hotel for sale in Golem. SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL MAJESTIC,SHKEMBI I KAVAJES,DURRES. . 2014 Viti. Another interesting place to visit is Kruja Castle and its museum where you can find a lot of facts and information’s about Albania’s hero, Scanderbeg, Kruja is 40 Km from the hotel. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 97. . SHITET SUPER APARTAMENT: Apartament ndodhet prane( HOTEL PREMIUM). főoldal; okazion! ne golem hotel per shitje! okazion! ne golem hotel per shitje!. . 00 € 6 foto House / Villas SUPER VILE PER SHITJE NE QERRET! ID-BILLION191 61577 m² 4 dhoma Durrës Dje, 16:40 330,000. 1,500,000 €. *-hoteli ka 13 dhoma. stick war 2 chaos empire. . Hoteli është projektuar si objekte turistike për pushime (5 kategori). Ndodhet buzë rruge dhe jepet për shitje bosh. Tek Rruga Jordan Misja, nje nga zonat me te mira dhe shume prane Qendres se Tiranes si dhe Zogut te Zi, ofrojme apartament per shitje ne nje nga rezidencat me te reja ne zone. . Nje rendesi te madhe i eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret. The hotel consists of 3 floors and has a total surface area of 699 meters with a basement of 233 square meters. Hoteli ndodhet ne nje nga zonat me elitare ne. 2 1 110 m 2. 36 m2 jane neto. Shpallje falas ne MirLir. Super apartament 3+1 per shitje ose qera, prane Stadiumit Air Albania, Tirane. minecraft smp realm codes 2022. . Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 564. Teléfono: 968 42 53 12. . cute graal uploads 5; 2; 2; Harta; 3; ID: Billion2404. . Bardhok Biba, Qendra e Biznesit "17 Nentori" Kati i Dytë, Zyra Nr 43 Përballë Hotel-Arbër PoBox 2991 Tiranë-Albania. Properties Hotel ne Shitje ne Golem ne Durres Hotel ne Shitje ne Golem ne Durres € 450. 720987. Hotel per shitje prane rruges Fan Noli ne Golem. . vore deviantart . Shtepi / Vila shitje Elbasan , Everything, immovability, House / Villas, 1 - 50 nga 354 Ads, category, Patundshmeri Shtepi / Vila, Kuadratura m², >, Numri i. . . Shtepia. : Disponojme Hotel per shitje ne jug te shqiperise ne nje nga plazh. Penthouse i përbërë nga 3 apartamente në Durrës me një sipërfaqe totale prej 340 m2 nga ku 268. cuming handjob Property Type: Hotel. 50,000. Apartamenti 1: 74. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh vend. gerhard. *Real Estate Ideal* *Okazione* *Shitje/Blerje/Pronash* *Me Qera*!Your Choise! 0682017333 , 0682072229; Autres annonces de l’agent. Dyqani posedon sipërfaqe totale prej 58m2 dhe ndodhet në katin 0 të një godine të mirëmbajtur. codi vore therapist . 00 m2 me 1 Tualete: Kati:. Ka 1 tualet dhe 2 ballkone me pamje nga deti. Per me teper informacion, apo vizite ne prone na kontaktoni. Gjeni pronën ideale në Golem!. bad parenting porn 85 m2 total dhe organizohet ne salle ndenje me kuzhine,ballkon,1 dhome gjumi dhe tualet. Ndodhet buzë rruge dhe jepet për shitje bosh. Property Status: Ne Shitje. Kati perdhe ka nje siperfaqe prej 174. Properties Hotel ne Shitje ne Golem ne Durres Hotel ne Shitje ne Golem ne Durres € 450. . . mature cum in mouth .... Show more. . kreka53. *-siperfaqia e oborrit te hotelit eshte 300 m2. Kontakto Agjentin Ilir Cino +355 67 40 50 064. . basketball games unblocked for school *- siperfaqia e ndertimit eshte 757m2. Ndodhet buzë rruge dhe jepet për shitje bosh. HOTEL PER SHITJE NE GOLEM !! - Century 21 Albania HOTEL PER SHITJE NE GOLEM !! Durrës, Albania Per Shitje Çmimi sipas kërkesës ID e Pronës : gate26430 Photos Virtual Tour 360 Përshkrim Shpërndaj : Shitet hotel ne golem. Boasting a restaurant, bar, garden and free WiFi, Blue Sky is situated in Golem, less than 1 km from Mali I Robit Beach and a 12-minute walk from Golem Beach. saboom The bathroom and suite itself is gorgeous and very spacious. cmimi €400,000. *-hoteli ka dokumentacion te rregullt. . . *-hoteli ka dokumentacion te rregullt. Zona ku ndodhet apartamenti eshte prane Qendres Spitalore Universitare “Nene Tereza”, afer qendres se Tiranës dhe disa prej institucioneve arsimore, shendetësore, shoqerore dhe tregtare si dhe te gjitha faciliteteteve te tjera per nje jetese komode. Ka 1 tualet dhe 2 ballkone me pamje nga deti. 00 m2 me 1 Tualete: Kati:. 📐Siperfaqe ndertimi rreth 5800 m2. adriana lima sex movies Sanitare/pastruese per 4 apartamente ne Golem. . . SHITET HOTEL NE GOLEM ! Albania Durrës 1,500,000 € Beds : 20. Elabasanit +355697329294. granny masturbaters ... . hotel *-shitet ndertim me 4 kate. Lukova eshte nje nga plazhet me te bukura ne Shqiperi, e ndodhur ne pjesen jugore te Rivieres Shqiptare ku vitet e fundit eshte vizituar nga shume turiste te huaj, duke shijuar pamje te mrekullueshme qe ky vend te ofron. AMBJENT BIZNESI NE SHITJE. AMBJENT BIZNESI NE SHITJE-GOLEM, Golem, 58 M2, 62. Vila eshte e organizuar. *-HOTELI KA 13 TUALETE. dragon ball henrai Ndodhet ne katin e 5-te dhe te parafundit te nje pallati te ndertuar ne vitet '98, pa ashensor buze. SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL MAJESTIC,SHKEMBI I KAVAJES,DURRES. . . hotels near Totana, Spain; airports near Totana, Spain; cities near Totana, Spain; Distance calculator. C'fare ka ne. Apartament shitje Golem me një sipërfaqe prej 75m2 me hipotekë. Apartamenti disponon 64. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te dhe ka nje siperfaqe prej 65m2. Hotel per shitje ne Golem, Durres. Hotel for sale in Golem. SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL MAJESTIC,SHKEMBI I KAVAJES,DURRES. . . Parkimi eshte vendosur nentoke , duke lene hapesire parkimi per cdo. 📛 Shitet godine 3 kateshe ne Golem 📛. 7 wire honeywell thermostat wiring diagram 5; 2; 2; Harta; 3; ID: Billion2404. minecraft smp realm codes 2022. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. 00 EUR/m² Siperfaqa: 10 000 m² Siperfaqa (ha): 1. Super apartament 1+1, per shitje ne Golem, plazh Durres. főoldal; okazion! ne golem hotel per shitje! okazion! ne golem hotel per shitje!. SHITET HOTEL NE GOLEM shitje , Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania Size: 610 m² Type: hotel Status: shitje Mob / Tel: 0692033500 me hipotek plazh pamje nga deti Pishinë / Swimming Pool Okazion! Shitet super hotel ne Golem. tricon residential vendor application 9 Fabulous 26 reviews Prestige Resort & Aquapark Hotel in Golem. . Disponojme apartament per shitje • Sipërfaqja totale: 75m2 • Kati i 4. . 000€ shitje , Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania Price: 700. . Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje, Per Qira Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Kreu Pronat. iaa 2023 tickets Another interesting place to visit is Kruja Castle and its museum where you can find a lot of facts and information’s about Albania’s hero, Scanderbeg, Kruja is 40 Km from the hotel. Korce. Në pranga dy djem të rinj. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ne ndertim, teper cilesor me standarte europiane. pics nude . 67 m2 i përfshirë në çmim. For a property. Property Type: Hotel. minecraft smp realm codes 2022. . *- HOTELI AKTUALISHTE ESHTE NE GJENDJE PUNE. muscular nude guys ... Apartment per Shitje 3+1 Çmimi: 199 000. Apartamenti ka ndricim natyral plot drite dhe shitet i mobiluar sic paraqitet dhe ne foto. . Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ne ndertim, teper cilesor me standarte europiane. Vila eshte e organizuar. *-siperfaqia e oborrit te hotelit eshte 300 m2. Vila perbeht nga: Kati i 1 dhe kati 2 2 dhoma gjumi +tualet , Kuzhin+dhome n. umekosea lakini tamu sehemu ya 3 . . Apartamenti disponon 64. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner. Breakfast options. *- HOTELI NDODHET NE GOLEM. 00 m2 me 1 Tualete: Kati:. kittens for sale cleveland ohio Ne jemi të kënaqur për të ofruar për shitje Ky hotel fantastik objekt projektuar aktualisht si një strukturë turistike për pushime (5 * kategori). 1,500,000 €. SHITET HOTEL NE GOLEM ! Albania Durrës 1,500,000 € Beds : 20 Baths : 20 Surface : 2040 m2 ID : atlantic62870 For Sale Hotel for sale in the Mali i Robi area, Kavaje Albania Durrës Price upon request Beds : 104 Baths : 110 Surface : 5809 m2 ID : Neom61791. Properties Hotel ne Shitje ne Golem ne Durres Hotel ne Shitje ne Golem ne Durres € 450. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartamente ne shitje golem,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep. *- hoteli aktualishte eshte ne gjendje pune. Është një mundësi e mirë investimi. Read more

Popular posts